1-800-800-868
ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה

פיזור אפר בים:

פיזור אפר בים הינו טקס פרידה במהלכו בני משפחתו ומכריו של המנוח יוצאים להפלגה ביאכטה ללב ים שם יפוזר אפרו של המנוח. הטקס מונחה על ידי עורך טקסים מנוסה ומיומן בליווי הספדים, קטעי שירה ונגינה ובהתאמה לאופיו והשקפת עולמו של המנוח כפי שהוא עצמו ציווה בחייו או כפי שבני משפחתו ויקיריו מבקשים לאחר מותו. ניתן לשלב הפלגה ביאכטה ללב ים גם בטקסי אזכרה. 

 

 

@alt@

פיזור אפר בטבע:

פיזור אפר בטבע הינו טקס פרידה במהלכו בני משפחתו ויקיריו של המנוח מתאספים במקום שהיה קרוב לליבו, מקום בעל ערך רגשי לו או לבני משפחתו, שם יפוזר אפרו של המנוח. הטקס מונחה על ידי עורך טקסים מנוסה ומיומן בליווי קטעי שירה ונגינה, נשיאת הספדים, ובהתאמה אישית לרצונו של המנוח כפי שציווה בחייו או כפי שבני משפחתו מבקשים לאחר מותו. 

 

 

 

@alt@

הטמנת האפר באדמה עם שתיל:

אחת הדרכים המשמעותיות להנצחת אדם שהלך לעולמו יכולה להתבצע באמצעות שילוב בין אפרו של המנוח וזרעיו של שתיל שיצמח כלפי מעלה, לעבר שערי שמיים ולגן העדן. בד בבד עם מסירת כד האפר הזמני היי ספיריט תספק שתיל שייבחר לשם הטמנת האפר בין שורשיו, שעם הזמן יצמח ויתפתח לעץ. בדרך זו יונצח המנוח באמצעות עץ המסמל את הבריאה והצמיחה ואשר שורשיו הטמונים עמוק באדמה מסמלים את הרגשת השייכות ומעניקים תחושה של יציבות.       

 


 

 

@alt@

כד אפר:

בתום שריפת גופתו של המנוח מועבר האפר לבני משפחתו באמצעות כד אפר שנבחר לשם כך. ישנן מספר חלופות להנצחת המנוח באמצעות כד האפר כמו למשל שמירת הכד בבית המשפחה או הטמנתו באדמה בבית עלמין בשילוב מצבת זיכרון.  

 


 

 

@alt@

שילוב האפר בתכשיט:

לבני משפחה שמעוניינים לשמר את המנוח קרוב לליבם ישנה אפשרות לשלב את האפר במגוון רחב של תכשיטים מעוצבים, בין היתר בתליונים קרוב ללב, צמידים, טבעות ועוד. כמו כן קיימת אפשרות לשלב את האפר ביהלום מלאכותי אשר ישמש כמזכרת ייחודית לכל החיים.

נגישות