1-800-800-868
ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה

היי ספיריט, קבורה אלטרנטיבית ברוח אחרת, מאפשרת לאדם את חופש הבחירה בתכנון דרכו האחרונה בעודו בחיים או על-פי בקשת משפחתו לאחר פטירתו.

היי ספיריט מתמחה בשרפת גופות, בקבורה אזרחית, קבורה חילונית ברוח אחרת.

חברתנו נותנת מענה אישי ומקצועי, מטפלת בכל הסידורים הנלווים ומקיימת את הטקס בהתאם להעדופתיכם האישיות מבין מגוון האפשרויות הבאות:

קבורה אזרחית בארון בטקס פרידה אזרחי ומכובד, בביצוע קרמציה (שריפת גופה) עם מספר אפשרויות הנצחה לפי תפיסת עולמו בחירתו החופשית של המנוח שנבחרו בעודו בחיים או של בני משפחתו לאחר פטירתו  במסירת האפר בכד, במסירת תכשיט מעוצב, בפיזורו של האפר בים, בהטמנת האפר באדמה עם שתיל.

היי ספיריט מעמידה לרשות לקוחותיה צוות ותיק ומיומן עם ניסיון עשיר בביצוע קבורה אלטרנטיבית. היי ספיריט אחראית על ארגון וניהול טקסים והן בביצוע הקרמציה (שריפת גופה) ופיזור האפר או הטמנתו.

טקסים: טקס הפרידה של המנוח שעוצב לפי השקפת עולמו מתקיים כשהנפטר לבוש ומאופר ומונח בתוך ארון קבורה. טקס ההלוויה נערך כקבורה חילונית, קבורה אזרחית, גופת הנפטר נטמנת באדמה כשהיא בתוך ארון קבורה. טקס אזכרה: בני המשפחה יקבעו את מועד קיום הטקס ואופיו.

שריפת גופה (קרמציה): מתבצעת בקרמטוריום (כבשן) מיוחד ובטמפרטורה גבוהה מאוד במשך כשעתיים שלאחריהם נאסף האפר לתוך מיכל שנמסר למשפחתו של המנוח.

ליצירת קשר  24 שעות   1-800-800-868
אביבית  053-9665200

נגישות