1-800-800-868
ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה

טקס פרידה

טקסי פרידה נערכים בסמוך למועד בו גופת הנפטר מועברת לביצוע שריפת הגופה (קרמציה).

טקס הפרידה, כשמו כן הוא. בני משפחתו ויקיריו של הנפטר חולקים למנוח כבוד אחרון בטקס שעוצב לפי אורח חייו והשקפת עולמו, כפי שהוא עצמו ציווה או כפי שבני משפחתו ויקיריו מבקשים, והוא מביא לידי ביטוי את האופן בו הם בחרו להתמודד עם תחושות האובדן.

טקס הפרידה מתקיים כשגופת הנפטר, לבוש ומאופר, מונחת בתוך ארון קבורה והנוכחים בטקס נפרדים ממנו. בטקס הפרידה ניתן לשלב קריאת הספדים, קטעי שירה, קריאה ונגינה.

@alt@

טקס הלוויה

הלוויה הינה טקס בו קרובי משפחתו של המנוח ומכריו מלווים אותו בדרכו האחרונה.

כך בקבורה יהודית דתית וכך בקבורה אזרחית חילונית. ישנם 2 הבדלים מהותיים בין הקבורה הדתית והחילונית.
ההבדל האחד הוא שבעוד שקבורה יהודית דתית מתבצעת כשגופתו של הנפטר מורדת אל תוך הקבר כשהיא עטופה בתכריכים הרי שבקבורה אזרחית חילונית גופת המנוח נטמנת באדמה כשהיא בתוך ארון קבורה.
ההבדל השני הוא שבעוד שטקס הלוויה דתי נערך על-פי כללי ההלכה המקובעים הרי שטקס הלוויה אזרחי חילוני נותן מקום לביטוי עצמי של המשפחה, והיא זו שמתווה את אופי ורוח הטקס.

ברשותנו צוות מנוסה, מסור ומיומן שיסייע ויטפל בארגון התהליכים המינהליים (סידורי הקבורה שברובם הם הליכים בירוקרטיים) ובתהליכים התפעוליים הכוללים ביצוע של טקס בהתאמה מוחלטת להשקפת עולמו, דעותיו והעדפותיו של המנוח ולרצון בני המשפחה.

@alt@

טקס אזכרה

טקס אזכרה נערך, לרוב, לציון 30 יום לפטירת המנוח ולציון שנה, ואולם, בני משפחתו של המנוח יכולים לקבוע מועדים אחרים לקיום הטקס. 

אופיו של טקס האזכרה והרכבו אמורים להיקבע על ידי בני המשפחה. היי ספיריט תעמיד לרשות המשפחה צוות מיומן אשר יסייע בקיום טקס הזיכרון וההנצחה של המנוח.

 

@alt@

נגישות